Biography

21. ledna 2018 v 21:13 | Gallot
Gal Gadot začala svou kariéru když vyhrála soutěž Miss Israel v roce 2004 ve svých 19 letech. Krásná izraelka se pak rozhodla pro kariéru modelky poté, co mevyhrála v Miss Universe.
Po několika letech na módních molech a ve stránkách časopisů se Gal Gadot přestěhovala do Spojených států, aby se stala herečkou. Gal se spoléhala na svou první roli v izraelské sérii Bubot, aby se přihlásila. Dostala práci v televizním seriálu The Beautiful Life and Entourage.
Právě v roce 2009 získala bývalá Miss prestižní vedlejší roli, která zahájila její kariéru. Byla vybrána do role Gisele Harabo čvtrého dílu Fast and Furious. Postava je přítelkyní velkého darebáka této ságy, drogového dealera Arturo Braga. Gal Gadot dává Vin Dieselovi a pozdějšímu Paulovi Walkerovi zabrat, než se k nim přidá v kempu "dobrých kluků" v následujících epizodách: Fast and Furious 5, 6 a 7, které byly vydány v roce 2011, 2013 a 2015.
Mezitím se herečka s krásnými křivkami pokouší o komedii od Steve Carell a Tina Fey v Crazy Night a společně s Tom Cruise a Cameron Diaz v Night and Day.
Kariéra se jí pak změnila. Byla vybrána k hraní role Diana Prince jako Wonder-Woman, silné a sexy super bojovkyně z komiksů DC. Měla svůj celovečerní hraný film v roce 2017 a dobrodružství ve filmu Justice League, série trháků spojující Batmana, Supermana, Aquamana a Wonder-Woman pod stejným praporem. První v této sérii je Batman, kde Gal Gadot čelí Ben Affleck a Henry Cavill alias Batman a Superman.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

© 2018 Gal Gadot Network · Homepage · Archives · Search · Hosted by Blog.cz