Diary

Sad message for you... HIATUS

11. března 2018 v 3:55 | Gallot

Ahojte lidičky, bohužel je to tak, ale musím dát hiatus. Je to z toho důvodu, že si musím uspořádat život. Mám chaos hlavně ohledně práce a musím se na to plně soustředit. A tak si chci dát od blogu pauzu, aby mě to nerozrušovalo. Doufám, že se na mě nebudete hodně zlobit. Nebudu psát určitou dobu, protože sama nevím jak to bude, ale pokud tady víc jak měsíc nebudu, tak si mě z affiliates smažte. Snad mi to někdy odpustíte. Mějte se tu zatím hezky. Ahoj.

Disease and pain....

22. února 2018 v 10:15 | Gallot
Výsledek obrázku pro gal gadot gif
Nevím, co mám dělat. Už od minulého úterka mě bolí zub. V úterý jsem šla k zubařce na spravení zubu, ale asi to zubu neudělala ta plomba dobře a já celý týden trpěla bolestí. Do toho jsem dostala zánět dásní a já myslela v jednu dobu, že umřu. Teď už se to konečně zlepšilo a myslela jsem, že už budu mít pokoj, ale ono ne. Dneska vstanu a bolí mě v krku. Já hodně trpím na bakteriální záněty v puse, takže po těch zákrocích od zubařky mám plnou pusu aftů a myslím si, že mě bolí krk, protože tam mám ty afty taky. Já už fakt nevím co mám dělat. Nejsem pořádně vyspaná, už mě z toho bolí za krkem a teď nemám vůbec pomyšlení na blog. Nejradši bych si lehla a spala, ale vůbec to nejde. Pořád jenom koukám na seriály a filmy, ale už mě ani to nebaví.
Doufám, že vám nevadí, že jsem se vám tak vyzpovídala, ale já to fakt potřebovala. Doufám, že to pochopíte, kdybych tady delší dobu nebyla.

Replenishing old information!

12. února 2018 v 12:33 | Gallot
Výsledek obrázku pro gal gadot gif
Protože nebývá tolik novinek, tak jsem se rozhodla přidávát staré informace. Ale trošku mám v těch článcích zmatek, tak je chci uspořádat. Pak jsem se rozhodla, že přidám i informace o filmech, seriálech, atd. Tak se nelekněte, až tu bude hodně článků. Nechci po vás, abyste je komentovali, jen mi dejte čas na doplnění. :-)

Welcome to my blog!!

23. ledna 2018 v 21:15 | Gallot
Výsledek obrázku pro gal gadot gif
Tak oficiálně vás můžu přivítat tady na blogu. Jsem nesmírně ráda, že můžu blog oficiálně otevřít. Gal jsem si zamilovala hned jak jsem viděla Wander Woman. Neskutečně mě zaujala a když jsem se začala dívat na videa z rozhovory, které poskytla, tak jsem si ji oblíbila. A protože mi blogování chybělo, tak jsem se rozhodla, že po delší době si založím blog. Mám teda ještě jeden, ale tak mám spíš jenom na deníky a recence filmů a seriálů. Doufám, že se vám tu bude líbit a že se sem budete vracet.
 
 

Reklama

© 2018 Gal Gadot Network · Homepage · Archives · Search · Hosted by Blog.cz